Nie mam sił jak można być być taką #madka
Źródło słabe, ale przeczytajcie do końca
#dzieci #wiadomoscipolska
Nie mam sił jak można być być taką #madka
Źródło słabe, ale przeczytajcie do końca
#dzieci #wiadomoscipolska
Jest kolejna jeszcze gorsza część tej historii
– Zostali parą i dziecko przeszkadzało. Pojechali nad morze i zostawili dziewczynkę na długi czas. Bez opieki. 30 lipca do sieci wrzucili swoje zdjęcie z plaży. Byli uśmiechnięci i zakochani. Oni robili to zdjęcie, a malutka musiała być wtedy w agonii. Zmarła z 1 na 2 sierpnia
I to
Przekazano nam wiadomość, którą Klaudia G. miała wysłać swojemu nowemu partnerowi zaraz po powrocie znad morza.
Słowa, które tam zawarła aż ciężko tu przytoczyć.
"Jeszcze nie zdechła"
– miała napisać do swojego chłopaka.
Dodam jeszcze przemyślenie.
Takie rzeczy się zdarzają. Chciałbym móc napisać, że to jakieś ekstremum i że nie miałem na myśli sytuacji, że dzieci umierają z głodu i pragnienia w łóżeczkach, bo matka* je zostawia w domu na kilka dni, ale jestem na stówę przekonany, że w ciągu ostatnich dwóch lat czytałem o bliźniaczym przypadku.
Ale i tak przez "takie rzeczy się zdarzają" miałem na myśli coś innego. Miałem na myśli to, że ktoś się znęca nad dzieckiem** i sąsiedzi o tym wiedzą i tego nie zgłaszają.
Nie mówię, że dojebanie wszystkim mieszkańcom bloku wyroków rozwiąże sprawę, ale jakaś akcja edukacyjna przeprowadzona na poważnie w całej Polsce może to zmienić (a dojebanie im wyroków nie zaszkodzi
*matka, bo w tym wcześniejszym zdarzeniu, to też była matka, która kogoś nowego poznała itd, itp
**albo i nie nad dzieckiem; może nad żoną, może nad dziadkiem - nad SŁABSZYM
Zaloguj się aby komentować