Nie karny ale z gry hahaha fak yea #mundial #pilkanozna
Nie karny ale z gry hahaha fak yea #mundial #pilkanozna
@ostrynacienkim ten gol nie powiekien być uznany bo był faul jak zabierali piłkę https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1ucs7jl/peter_schmeichel_says_messis_goal_shouldnt_have/ Pomijając już że Argentyna fauluje chamsko bez piłki kilkukrotnie i zero kartek
Zaloguj się aby komentować