#netflix mi wyłączył mój turecki abonament ( ͠° ͟ʖ ͡°)
#netflix mi wyłączył mój turecki abonament ( ͠° ͟ʖ ͡°)
@Felonious_Gru u mnie ch*e czekali aż pobierze za nowy miesiac liry z konta i 3 dni później stwierdzili, że anulują subskrypcję. Na szczęście MasterCard nie pochwalił ich pomysłu. Na razie mierzę się z giftcardami, i geolockiem. A jak nie przejdzie to byebye Netflix... i tak od roku walczę z sobą czy warto za to g***o płacić te 8 zł miesięcznie.
Zaloguj się aby komentować