Nastąpiła jakaś koniunkcja planet i zupełnie spontanicznie wyskoczyliśmy dziś na popołudniową lotkę na siedem motocykli. W dodatku dwóch z nas (w tym ja) na motorkach pożyczonych od pozostałych, bo aktualnie nie mamy swoich. Dobrze mieć takich ziomķów
Tego mi akurat w Hiszpanii brakowało.
#motocykle
