skorpion2026-02-21T21:41:03+01:008@zjadacz_cebuli nom, miałem się nie udzielać, ale to jest wyciskacz łez
voy.Wu★2026-02-21T23:34:57+01:007widzę że @sireplama już wcześniej zwrócił uwagę na ten podstawowy problem techniczny, jakim jest brak narządów chwytnych u owiec xD
sireplama★2026-02-22T00:09:12+01:003@voy.Wu no ba! Owcen już dawno by podbił świat w imię Kima... Ale nie ma kciuków!
sireplama★2026-02-22T00:10:29+01:004@voy.Wu PS. @bojowonastawionaowca ma raciczki, nie kopytka, ale sam się czasem myli