Nadal nie wiem co jest ludźmi którzy mają to "the final call for iksinski". Jeszcze jak duże lotnisko, ale jak ci ludzie się gubią na lotnisku wielkości paczki zapałek typu Kraków-Balice, tam nie ma co robić.
#tegierozkminy
Nadal nie wiem co jest ludźmi którzy mają to "the final call for iksinski". Jeszcze jak duże lotnisko, ale jak ci ludzie się gubią na lotnisku wielkości paczki zapałek typu Kraków-Balice, tam nie ma co robić.
#tegierozkminy
miałem kiedyś zawołanie na całe lotnisko w Bengaluru
przychodzę na lotnisko z biletem powrotnym, aby wejść musiałem wydrukować wejściówkę w ich automacie, 2 godziny siedzę i czekam przy bramce a tu nagle wezwanie. ja zdziwiony po co, oni zdziwieni jakim cudem udało mi się wejść na lotnisko, bo ja powinienem pójść gdzie indziej i dostać papierowy bilet xD
@Deykun przychodzisz z wyprzedzeniem, sprawdzasz bramkę, siadasz nieopodal. Otwierają bramkę, kolejka się ustawia. Ty luz, nie będę stal jak jaki głupi, podejdę jak już tylko kilka osób będzie. A tu słyszysz "final call, xxx to XXX". Okazuje się, ze sobie bramkę zmienili już po tym jak przyszedłeś i lecisz do innej bramki z jęzorem na brodzie.
Zaloguj się aby komentować