bori★Liderw Hydepark2025-03-30T21:30:13+02:0024Na stare to by była 20:30 #gownowpis #zmianaczasu2447Udostępnij
Sweet_acc_pr0sa2025-03-30T21:37:14+02:006@bori a nic nie mowi, siedze sobie po 1 na kiblu cos tam czytam w internecie i nagle patrze tu 3, mowie KI CHUJ nie siedzialem godziny z hakiem na kiblu, moze zemdlalem czy cos xD a potem jakos polaczylem kropki
bori★2025-03-30T21:39:39+02:003@Sweet_acc_pr0sa Może jednak zemdlałeś w trakcie parcia na godzinę? xD
sireplama★2025-03-30T22:19:30+02:002@Sweet_acc_pr0sa już lepsze byłoby zemdlenie bo tylko Ciebie by dotyczyło, a nie całego kraju
bori★2025-03-30T21:47:48+02:002@vredo Najwyżej zmienię baterię, pozytywka musi grać na pierwszego "Wstań, powiedz nie jesteś sam"
vredo2025-03-30T21:59:50+02:002@bori Ups... chyba przedwczoraj zjadłem kogoś z twojej rodziny. Przepraszam, nie wiedziałem ;(
vredo2025-03-30T22:03:53+02:002@bori Nie był najsmaczniejszy ale przynajmniej już wiem dlaczego wysrałem łańcuch
vredo2025-03-30T22:17:07+02:002@bori Musiałbym obliczyć wyporność tego co z niego zostało a z matematyki jestem jakby to powiedzieć, jaroszem xd
vredo2025-03-30T22:35:57+02:002@bori Aaa szyfrem piszesz, już jarzę, no przydałaby się nam taka enigma w czołgu. Nie próbowałem, mam gumowy młotek. Napieeerdaaalaaam!!!
vredo2025-03-30T22:59:12+02:002@bori 98, jak każdy w moim wieku xd Nie, to bardziej problem sprzętowy, czekam na śmierć dysku ale i tak go czasem napierdalam - łobuz kocha mocniej xd
vredo2025-03-30T23:03:33+02:002@bori No ne vrati Ty, dopiero teraz dałem ci pierun pod wpisem, Zdarza mi się zapominać jak się zagadam xd
vredo2025-03-30T23:13:45+02:002@bori Smutne jak legenda o niemym michałku https://www.youtube.com/watch?v=j2e90LE7VKs
vredo2025-03-30T23:21:17+02:002@bori Też tak sądzę, miło się gawędziło ale... https://www.youtube.com/watch?v=Ht95Xfggl4o
bori★2025-03-30T23:22:44+02:003@vredo No cóż, skoro tak mówisz https://youtu.be/cEPN3sBerXs?si=uwBADzLz1y6KhXCI Żeby tam nikt za ścianą nie chrapał!