Miedzyzdroje2005Gruba rybaw Hydepark2024-11-19T09:34:28+01:009Na poligonie w Toruniu bawią się chłopcy w strzelanie z armat. Echo niesie się aż za Wisłę #torun #wojsko912Udostępnij
HerrJacuch★2024-11-19T09:36:41+01:004To Tadeusz piorunami ze złości strzela, bo coraz więcej bezbożników sie szlaja.
maximilianan★2024-11-19T09:52:16+01:003@Miedzyzdroje2005 tam tak regularnie. Siostra mieszka niedaleko, ale w sumie aż tak to nie przeszkadza w życiu
Miedzyzdroje20052024-11-19T10:21:17+01:002@maximilianan w sumie to też bym się przyzwyczaił. Nie jest to codziennie, a huk niesie się po lewej stronie miasta i wytraca pęd
maximilianan★2024-11-19T10:33:37+01:002@Miedzyzdroje2005 tam jest duży las, który to osłania. W mieszkaniu słychać znacznie słabiej niż petardy na sylwestra. Porównał bym to do dźwięku trzepanego dywanu.
OficerP2024-11-19T12:00:52+01:003mam 100m do poligonu, żołnierze strzelają przy ul Letniej, moja córka aż się przebudza od tych strzałów. Brzmi jakby krabami strzelali
OficerP2024-11-19T12:24:15+01:002@ipoqi w tym roku wyjątkowo mocno dają, myślę że testują nowa amonicje
Miedzyzdroje20052024-11-19T21:17:56+01:000@OficerP możliwe... A może kupiec przyjechał i chce zobaczyć na żywo jak to się sprawuje?