Musialem zamówić pizzke. No nie da się tak. Ciągle tylko to jedzenie dla dzieci. Jakieś ryby i pierożki. A ja potrzebuję zjeść coś konkretnego.
#rozkminy
Musialem zamówić pizzke. No nie da się tak. Ciągle tylko to jedzenie dla dzieci. Jakieś ryby i pierożki. A ja potrzebuję zjeść coś konkretnego.
#rozkminy
Zaloguj się aby komentować