Murki oporowe to moje hobby #stepujacybudowlaniec

Murki oporowe to moje hobby #stepujacybudowlaniec

@bartek555 Pracowałem 5 lat temu na Ukrainie przy turbinach wiatrowych. (W Polsce w ustawie z dnia 19 czerwca 1997 zakazano stosowania wyrobów azbestowych) i tam jeszcze wtedy używało się szalunków właśnie z azbestu (tak wiem, ponoć tylko cięcie azbestu jest szkodliwe, no ale ktoś te szalunki ciął). Taka luźna informacja do wpisu jako ciekawostka.
@bartek555 przecież to jest sklejka z rozbiórki dachu - ja jestem ogólnie bardzo ekologiczny, u mnie mało co się marnuje i zawsze staram się wykorzystać wszystko zanim wyrzucę na śmietnik. Gdyby wszyscy tak postępowali świat byłby dużo lepszym miejscem.
@eltomas okazało się, że wymieniliśmy nie tą półoś co trzeba XD więc jutro pewnie wymienimy drugą i przy okazji załatamy dziurę w wydechu przez którą wali mi spalinami w aucie na postoju i może jeszcze zrobimy coś z przedmuchami od strony turbo i wskoczy dodatkowe 30 kucy - czasem trzeba trochę doinwestować furę
@StepujacyBudowlaniec zależy jak się obierze przy zakupie i dochodzi jeszcze: jak dbasz tak masz, oby długo służyła
@StepujacyBudowlaniec z nowych to polecam dustera w wersji elektronicznej bieda edyszion, elektryczne szyby, lusterka, manualna klima i radio z bluetooth- nie ma się co spierdolić a mechanicznie to większość bebechów z renault clio/megane
@StepujacyBudowlaniec o H tu chodzi?
istniejący kawał płotu jest murowany, a ty będziesz lanym betonem kontynuował?
Zaloguj się aby komentować