HjumanFenomenw Hydepark2026-06-15T21:53:15+02:0010#mundial2026 ja pi⁎⁎⁎⁎le. Egipcjanie bardziej sumarycznie biali niż Belgowie.105Udostępnij
binarna_mlockarnia2026-06-15T22:05:53+02:002@Hjuman a dlaczego mieliby być czarni skoro to glownie Arabowie i Koptowie?
NiebieskiSzpadelNihilizmu2026-06-15T22:43:06+02:004@binarna_mlockarnia a dlaczego mieliby być czarni skoro to glownie Arabowie i Koptowie? No wiesz... wg nyetflixa Kleopatra też była czarna xD Zresztą nie tylko ona, bo Helena trojańska też xDDDD
Crap2026-06-15T22:54:00+02:001@NiebieskiSzpadelNihilizmu to pacz na to https://www.youtube.com/watch?v=Zud9LhR8Ytk
aerthevist2026-06-16T00:42:24+02:002@NiebieskiSzpadelNihilizmu a w Polsce Kopernik byla kobietą zanim stalo sie to modne
NiebieskiSzpadelNihilizmu2026-06-18T00:42:02+02:000@Crap widziałem Można powiedzieć że czarną magię ma we krwi xD