MS wrzuciło listę fundacji ciągnących hajs z funduszu sprawiedliwości. Miliony dla rydzyka i innych powiązanych z kk.
#polityka #jebacpis #afera
MS wrzuciło listę fundacji ciągnących hajs z funduszu sprawiedliwości. Miliony dla rydzyka i innych powiązanych z kk.
#polityka #jebacpis #afera
@osn_jallr
Poziom zaskoczenia równy głębokości rzek w najsuchszych rejonach Sahary. Czy Bosak już bronił tych fundacji, czy dopiero bedzie?
@osn_jallr Oj, o to bym się nie martwił. Tusk powrócił by rzuć gumę i siąć wpierdol i zniszczenie, a już skończyła mu się guma
@osn_jallr juz sa. NIK je kontroluje, wiem bo jedna z nich to mój bardzo dobry klient
Mielismy juz szybką akcje
Ciekawe czy wjadą na grubo do toruńskiego belzebuba. To już trochę inna liga niż Kamiński z Wąsikiem no i ta gwardia przyboczna w postaci mocher-kommando.
@Lubiejeze to nie jest wszystko co te fundacje otrzymaly. Brakuje duzo
biorac pod uwage ze wiem tylko o jednej fundacji a pewnie tych brakow jest duzo wiecej.
@NatenczasWojski to jest tylko w zakresie przeciwdziałania przyczynom przestępczości, pewnie są jeszcze inne kategorie wyprowadzania publicznych pieniędzy.
Zaloguj się aby komentować