Motorem przez las bez pozwoleń
#czokooko - tag do blokowania/śledzenia
#filmiki
#heheszki
Motorem przez las bez pozwoleń
#czokooko - tag do blokowania/śledzenia
#filmiki
#heheszki
Ciekawe czy jeśli sytuacja zadziała by się w Polsce, właściciel lasu i drogi miałby jakieś problemy prawne.
Raczej nie. Poza tym mało jest prywatnych lasów a jeśli są to zazwyczaj są opatrzone zakazami wyjazdu. W przypadku lasów państwowych każda droga leśna ma taki znak, z tego co zauważyłem to nawet co raz więcej ich.
@Fulleks U nas podejście do prawa własności jest dość spaczone. Ale w np w Słowacji dwa lata temu widziałem bardzo podobną bramę w lesie, w górach.
Kolor identyczny jak na filmie. Miała w dolnej części wgięcie do góry. Przypuszczam, że od maski samochodu.
Była zamknięta, więc można przyjąć, że pomimo wcześniejszej kolizji, nikt nie wpadł na pomysł, aby ją zlikwidować.
Widocznie spełniła swoje zadanie.
@swrscyk lasy prywatne są nie oznaczone zwykle, niczym się nie różnią od państwowych. Dopóki bedziemy szanować porządek, umowa społeczna jest taka, że nikt nie zamyka lasów.
@BetonowyTomasz a to sporo, myslalem że troche mniej
@Fulleks lasy są otwarte ale nie dla ruchu pojazdów spalinowych, nie wiem jak z prywatnymi ale po państwowych można tyllko rowerem śmigać
@swrscyk Wydaje mi się, że prywatne lasy nie mają uregulowanego wstępu pojazdów. Wystarczy kultura i wzajemny szacunek (nie wjeżdżanie crossami czy quadami, nie śmiecenie, nie niszczenie) i ten stan może zostać zachowany. Inaczej właściciele zaczną grodzić lasy czy wykonywać inne niepotrzebne w kulturalnym społeczeństwie zapory.
@LoneRanger bardzo dobrze, to jest na traktory i ciężarówki, by nie kradziono drewna. Traktor to by ruszył, ale sam by się uszkodził
Zaloguj się aby komentować