kopytakonia★Gruba rybaw Hydepark2025-05-10T10:06:31+02:0037Moj kitku Beniamin #kitku #koty #pokazkota3711Udostępnij
kopytakonia★2025-05-10T10:16:56+02:002@aerthevist ja na nią mowie pumcia 😁 Btw to jest ona, tylko nie wiedziałem na początku i tak już zostało Beniamin
aerthevist2025-05-10T10:18:18+02:003@kopytakonia W latach 90-tych sąsiedzi mojej babci mieli kota Kubusia, który zawsze na wiosnę miał małe kotki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kopytakonia★2025-05-10T10:25:30+02:005@aerthevist ja mam na imię Kuba Za dzieciaka kolega przychodził na boisko ze swoim psem również Kubusiem i jak wołali to reagowałem ja i pies xD