Młodzieżówka PIS w akcji xD #bekazpisu #polityka #pis
A najlepsza ta ciemna xD Wolność jest zła, bo nie potrafię sobie z nią poradzić xD Ja pi⁎⁎⁎⁎le, i do polityki się pcha. Chyba z żabki ją wzięli xD
Młodzieżówka PIS w akcji xD #bekazpisu #polityka #pis
A najlepsza ta ciemna xD Wolność jest zła, bo nie potrafię sobie z nią poradzić xD Ja pi⁎⁎⁎⁎le, i do polityki się pcha. Chyba z żabki ją wzięli xD
Zaloguj się aby komentować