@Kredafreda
Dzień dobry, Błaszczak, oddzwaniam.
Panie ministrze dzwoniliśmy ponieważ zarządził pan, że w sprawach kluczowych, musi pan wyrazić zgodę na dane działanie...
No... i co się dzieje?
Rakieta z Rosji wleciała nad nasze terytorium.
No to zestrzelić, natychmiast!
Panie ministrze ale my dzwoniliśmy 2 godziny temu.
Aha... no nie mogłem odebrać, bo byłem na dział... działania pilne musiałem podjąć.
....
No dobrze, dziękuję za meldunek, zajmiemy się tym. Coś jeszcze?
nie panie ministrze, dziękuję do widzenia.
Dziękuję, z panem bogiem.
Zaloguj się aby komentować