Komentarze (11)
@MrHardy_ za każdym je⁎⁎⁎ym razem
@NiebieskiSzpadelNihilizmu Hałas hałasem najgorzej jak kółko jest zblokowane i nie idzie go pchać.
@MrHardy_ najgorzej jak skręca!
@MrHardy_ idzie, w sumie to jedzie- samo. W każdą stronę tylko nie prosto
Kurde ja ostatnio załadowałem na składzie 2 (słownie: dwa) opakowania brykietu do kominka i nie mogłem tego uciągnąć. Wstyd jak cholera bo ekspedientka mi chciała pomagać. Węzykiem od regału do regału, pchałem, ciągłem, nie pamiętam kiedy się tak wkurzyłem.
Ostatnio był cały artykuł o tym że sklepom wręcz zależy żeby się kółka psuły i żeby wózek nie jechał zbyt gładko bo dzięki temu się spędza więcej czasu w sklepie
@Johnnoosh Chciałbym poczytać takie badania, bo mało rzeczy mnie tak wnerwia na zakupach jak niesprawny wózek. Poza tym, do takiego mniej się ładuje, bo już w ogóle bardzo ciężko się prowadzi. Zresztą, ostatnio pojechałem do Lidla, a nie Biedry, bo nie miałem drobnych na wózek 😃
@Johnnoosh ciekawa teoria, ale odkąd dużych wózków nie biorę to nie mam żadnych problemów z kółkami.
@jedzczarnekoty Ja znowu trafiam w tych na wiecznie zepsute kółka bo ktoś postanowił zapakować do takiego 50kg.

@Eternit_z_azbestu to są chyba biedronkowe co nie? W Biedrze to zwykle kupuję tyle ile w rękach nazbieram, a lidlowe na 4 kółkach zdaje się jadą, to jak już jest tylko urwana rączka do prowadzenia.
@jedzczarnekoty Te akurat tak są biedronkowe, ale ogólnie chodzi mi o typ takiego koszyka, często trafiam na rozwalone niezależnie od sklepu.
Zaloguj się aby komentować
