#mecz #pilkanozna #fcbarcelona

Skłamałbym, gdybym powiedział, że przez całe 90 minut wierzyłem w Barcelonę - początek pierwszej i drugiej połowy zbyt mocno zwiastował tzw. gen przegrywu, który Barca prezentuje od prawie 10 lat. Na całe szczęście PSG ma taką przypadłość w jeszcze większym stopniu I w tym największą pokładam wiarę w tym dwumeczu, że PSG zawsze może być gorsze
Ragnarokk

@bojowonastawionaowca Niespecjalnie mnie obchodzi że Barca wygrała, bardzo cieszę się że PSG wdupił

Zielczan

@Ragnarokk ja nie jestem fanem Barcy, ale jestem fanem Robercika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ragnarokk

@Zielczan Robercik wiadomo klasa, a hejterzy dupa cicho.

dolitd

@Ragnarokk Dzisiaj nie za bardzo klasa. Kanciasty łeb dzisiaj, aż parsknąłem po jego stuprocentowej główce.

Zielczan

@dolitd bez przesady, grał w pomocy, a nie w ataku, ale mecz był solidny, pierwsza połowa naprawdę spoko, prawie wszysrkie pojedynki wygrane

Whoresbane

@bojowonastawionaowca Przez większość meczu dobrze grali. Gdyby nie problemy ze skutecznością to w pierwszej połowie byłoby 3:0

Zielczan

@Whoresbane też prawda, początek drugiej połowy się rozlecieli i zabolało, ale ogółem to raczej kontrolowali grę