@bimberman @jonas
Na obronę @Daewoo_Esperal Ja też nie skumałem a doskonale wiem co to silnia. Po pierwsze w ogóle nie zauważyłem tego wykrzyknika, a po drugie za cholerę nie pamiętałem że 5! = 120. Uczyłem się tego 20 lat temu jak nie więcej więc nie wiem skąd założenie że każdy pamięta ile wynoszą poszczególne wartości silni. To nie tabliczka mnożenia i nie każdy na hejto to inżynier który używa tego na codzień. My z finansów tego raczej nie używamy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować