Rozpierpapierduchacz★GURUw Pióra Wieczne2025-11-21T17:18:32+01:0058#manacieopowiesci #piorawieczne zajebane od @Dziwen oczywiście XD Co za dobry to był dzień XD587Udostępnij
Rozpierpapierduchacz★2025-11-21T17:51:28+01:0018@Alembik Chciałbym ci z tego miejsca bardzo podziękować. Dobry jesteś człowiek. Kłamliwy, ale dobry XD
pingWIN2025-11-21T18:44:42+01:007@Rozpierpapierduchacz Niestety pamiętam tamten post... Byłem tam, kilka stów temu... xD
Rozpierpapierduchacz★2025-11-21T18:55:38+01:006@pingWIN to tam jakieś stare dzieje. Dzisiaj jak się działo, to aż mi pociekło po udzie XD I to ludzie tak sami z siebie!!!!