Mamy to, prezydent chwali wojnę napastnicza. Ale fajnie, że zauważył że to był atak odwetowy, mógłby jeszcze dać znać kto zaczął.


https://x.com/NawrockiKn/status/2028251092182528303


#polityka #iran #wojna

a20e02c4-6557-4d2e-b970-1fb762dd0200

Komentarze (7)

@Lukaskovic wielki strateg sie odezwal. Wg ciebie lepiej zeby potepil USA i wzial w obrone Iran? nawet jesli byloby moralne, czego w przypadku Iranu nie mozna stwierdzic jednoznacznie, to nam sie to nie oplaca w zaden sposob. Cos zyskamy popierajac Iran? tylko klopoty. Nie ma zadnego powodu popierac Iran czy ktytykowac USA wiec prezydent dziala w naszym interesie.

@666 po co ta idiotyczna dychotomia? Nie ma powodu by popierać iran? No może jest - np. nie lubisz imperializmu. Nie ma powodu krytykować USA? No może jest - np. nie lubisz imperializmu.

@maximilianan jak dzieciak w przedszkolu. Jesli USA cie nie lubi i masz z nimi problemy to do kogo pojdziesz na skarge? za wiele opcji nie ma:
- EU - nikt sie za toba nie wstawi - patrz "obrona" Grenlandii
- Chiny - geografia mowi ze to sie nie uda
- RU xDD
- Bozia
- sfera fantastyki: Polska sama sobie poradzi bo jest silna i niezalezna jak glowna zenska postac w filmach Hollywood

W naszej sytuacji sa tylko 2 dobre wyjscia:
- nie wypowiadac sie
- popierac USA

@666 czekaj czekaj- ty serio dalej myślisz, że mango mussolini przyjdzie nam z jakąkolwiek pomocą po tym jak wypiął się na Ukrainę, a potem całą Europę i zaczął machać kutasem podpisanym "taryfy" tylko dlatego, że jakiś nieznany nikomu z niczego purchel mu wypoleruje gałę? Naprawdę?

prezydent chwali wojnę napastnicza


@maximilianan Co za pomysł. Może nie lubi Shahedów które spadły na Polskę i sieją terror wśród cywilów każdej nocy na Ukrainie?

Zaloguj się aby komentować