Mam tylko konto w banku w zlotówkach, bez karty, potrzebuje zrobić zakup u chińczyka, która z metod płatności jest najprostszą do założenia i najtańsza w przewalutowaniu ?

Mam tylko konto w banku w zlotówkach, bez karty, potrzebuje zrobić zakup u chińczyka, która z metod płatności jest najprostszą do założenia i najtańsza w przewalutowaniu ?

Zaloguj się aby komentować