Mam pytanie o paski piersiowe do pomiaru tętna.
Chcialem takowy zakupić do monitorowania spalanych kalorii w trakcie treningu.
Moje pytanie: czy do używania paska konieczny jest sparowany telefon lub inne kompatybilne urządzenie (zegarek czy licznik rowerowy tego samego producenta)? Czy takie urządzenia mają swoją pamięć i zsynchronizują się z apką po ponownym nawiązaniu połączenia?
O ile na rowerze mam telefon w sakwie, tak przy jakimś treningu na sali nigdy nie zabieram telefonu z szafki.
Jaki pasek w ogóle polecacie biorąc pod uwagę, że być może w przyszłości dokupię jakieś fajne nie akcesoria (może licznik rowerowy z nawigacją)? Jaki ekosystem jest najfajniejszy?
Budżet powiedzmy że 350-400 zł., biorąc pod uwagę ceny Garmina. Widziałem dobre opinie o pasku Polara, ale nie wiem jak z innymi urządzeniami w ekosystemie na ewentualną przyszłość. Garmin wydaje się jakimś lepszym wyborem, no ale się ceni.
Zastosowanie amatorskie. Zależy mi po prostu, by móc mniej więcej oceniać wydatek kaloryczny i dostosować sobie pod to dietę (kilka kg wypadałoby w końcu zrzucić
#garmin #sport #trening #technologia