Mam pytanie do Tomków, wy na serio myślicie, że nie będzie tu polityki, jak głównym przyciągającym jest wojna na Ukrainie i @Aryo ?
Mam pytanie do Tomków, wy na serio myślicie, że nie będzie tu polityki, jak głównym przyciągającym jest wojna na Ukrainie i @Aryo ?
@karol-marksinski no I dyskusje polityczne powinny być mega restrykcyjne pod kątem kultury wypowiedzi imo, bo większość nie wchodzi w dyskusje żeby wymienić opinię tylko, żeby przekonać do swojej. Zaczyna się od jakiejś pasywnej agresji, potem jakieś lekkie pół wyzwiska a kończy się na tym, że matki użytkowników zostają okrzyknięte kobietami lekkich obyczajów xd
Zaloguj się aby komentować