Hejto.pl
Mam już numer startowy na Silesie, od wiosny cisniemy treningi i tym razem bez wtopy, sub 4 ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ - mordaJakZiemniaczek - Hejto.pl