cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-07-29T16:04:15+02:0022Makaron z bobem i boczkiem. #jedzzhejto2211Udostępnij
zomers★2025-07-29T16:05:22+02:004@cebulaZrosolu zakładam, że smakuje zdecydowanie lepiej, niż wygląda
pacjent442025-07-29T16:12:07+02:004@cebulaZrosolu a weź, a daj spokój, a musisz pytać, no musisz? I po co ci to, potem wpadniesz w rozpacza, albo tę, no... depresję, wskoczysz na skuter, pojedziesz gdzie oczy poniosą, przeczytasz wielki napis Włodawa, no po co ci to, na sam powiedz?
cebulaZrosolu2025-07-29T16:15:03+02:003@pacjent44 nigdy już nie pojadę do Włodawy, byłem kilka razy nad białym i wiem jak to się kończy.
skorpion2025-07-29T16:19:17+02:002@cebulaZrosolu sąsiedzi wrócili wczoraj. podobno była jakaś bójka cyganów czułbyś się jak w Puławach