Ma ktoś może pomysł, w jaki sposób przyciąć zamontowany już parapet z konglomeratu (tak mi się przynajmniej wydaje, że to konglomerat) tak aby nie wystawał tylko licował się ze ścianą? Głównie chodzi mi o fragment który zachodzi na ścianę i nie ma jak tam dojść kątówką czy inną maszyną. Robił ktoś kiedyś takie coś? #majsterkowanie


