#latonapierdalaj #glupiehejtozabawy mam blachę na jutro, szukam czarnej farby, jutro zjem jajko upieczone w słońcu na blaszce

#latonapierdalaj #glupiehejtozabawy mam blachę na jutro, szukam czarnej farby, jutro zjem jajko upieczone w słońcu na blaszce

@PlatynowyBazant Próbowałem dziś przy użyciu blachy do pieczenia (czarnej) nagrzanej słońcem do około 70 stopni.
Efekt słaby, jajko po prostu wbite delikatnie się ścina przy krawędziach.
Rozbełtane i cienko rozprowadzone, zostawione na kilkadziesiąt minut, wygląda nie tyle na ścięte, co przesuszone.
Tak, że ten, lepszych rezultatów jutro i smacznego.
Zaloguj się aby komentować