Kurrrrrrrrrrrrwa j⁎⁎⁎na mać znowu mięso dla psa podrożało. Dwa miechy z rzędu podwyżka, pojebie mnie zaraz!
ILEŻ MOŻNA
#gownowpis #perypetiemanata


Kurrrrrrrrrrrrwa j⁎⁎⁎na mać znowu mięso dla psa podrożało. Dwa miechy z rzędu podwyżka, pojebie mnie zaraz!
ILEŻ MOŻNA
#gownowpis #perypetiemanata


@Compositum kurwa alergik właśnie. Wieprz, drób, kaczka.
Krowa, baran i może jeleń. Tyle.
Jak mam być całkowicie szczery i uczciwy, to te 219 za 10 kilo to i tak nie jest dramatyczna cena, biorąc pod uwagę resztę rynku. Ale no podwyżka ze 179 jeszcze 2 miesiące temu boli jak skurwysyn. Jakbym wiedział, to bym zamrażarkę po sam sufit zapierdolił
Zaloguj się aby komentować