Kurła, gdzie ja mieszkam.

Jest sobie WOŚP. W moim mieście, jest kilka sztabów bo przecież każda frakcja musi mieć swój.
I teraz w sobotę był bieg. Ch..ja rozpromowany... Nikt nic nie wie itd. no odbył się, było ilus uczestników. Ja nie wiedziałem, napisałem na FB organizatora, pode mną kilkanaście osób odpisało że także nie wiedziało.
Dziś niedziela. Kolejny WOŚPowy bieg. Ch.ja rozpromowany. Na zdjęciach tylko kilku radnych zero ludzi. Jakaś masakra.

Robią to dla politycznej gierki, nie dla ludzi, dla mieszkańców, dla WOŚP.
Wkur...a mnie to strasznie bo mam biegi pod domem o których nie wiem. Nie dodane do Garmina, niepromowane itd.
Miasto zamiast wziąć, zrobić super listę wszelkich wydarzeń z WOŚP to promuje prezydent babcie, która jest oderwana od rzeczywistości.

#zalesie
#bieganie
#wosp
vinclav

@Morfi_pl gdzie ty mieszkasz?!

Morfi_pl

@vinclav w największym górniczym skansenie na świecie. Zabrze

pluszowy_zergling

@Morfi_pl Współczuć, w Kraku to jednak jazda z pompą była dziś dość gruba

vinclav

@Morfi_pl aż musiałem sprawdzić, prezydent jest nauczycielką po informatyce i zarządzaniu i doktoracie z wszystkiego najlepszego?


Na to wychodzi, tytuł jej dyplomu to:

"Komunikacja społeczna samorządu terytorialnego miast tworzących Górnośląski Związek Metropolitalny"


xD ja pierdole

Morfi_pl

@vinclav tak ten doktorat to fajny żart, opisowy, jałowy w ogóle z dupy. Jak można czymś takim doktorat zrobić. Bez badań itd. bazując tylko na polityce... Masakra.

Pewnie jakby się jej zapytał o jakieś dane z tego doktoratu to by nie wiedziała. Baba ma zatwardziały łeb. Ostatnio była afera, że urzędnicy mają nakaz lajkowania jej postów. Wchodzisz pod jej post i tam same pozytywne komentarze tylko ze strony urzędników lub kont botów. Kibice przeanalizowali jej lajki i trafili na siatkę botów, która lajkuje i nawala te same komentarze pod postami.

vinclav

@Morfi_pl O proszę, nie sądziłem, że na szczeblu prezydenta miasta używają już botów. Nie zauważyłem tego szczególnie, bo w sumie filtruje twitty polityczne.


Już nawet nie chce rozwodzic się nad tym doktóratem, lecz roześmiałem się, bo ma w tytule tego dyplomu "komunikacja społeczna", a tu się okazało, że jakoś tej komunikacji brak, skoro ktoś biegnie, niewiadomo kiedy i dlaczego


Pewnie oprócz tego biegu podzieli jakaś nagrodę, oczywiście z jakiegoś projektu, oczywiście nie wybranemu wcale biegaczowi.

pluszowy_zergling

@Morfi_pl dobrze, że nie ma męża w więzieniu, bo by były problemy z naprawą światła... czy jakoś tak

Zaloguj się aby komentować