@LondoMollari e tam dej spokój, smart 1 cdi 0.8 po wgraniu softu brabus jest w moim top3 fun carów jakie miałem w życiu XD
A zblizam się niebezpiecznie do 50 auta jakie miałem już ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Nie wspominając o dziesiątkach różnych którymi jeździłem bo mi zaufano i pożyczono ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Zaloguj się aby komentować