@Sweet_acc_pr0sa mi nie - skoro chcą u nas mieszkać to powinni mówić po naszemu i naszą kulturę poznawać. Jednym słowem polonizować się. W takiej stacji mam obawy czy to się stanie
@PanNiepoprawny dadza sobie radę, jeszcze nie spotkalem się z Ukraińcem ktory by byl w Polsce dłużej niz 3 miesiace i po polsku nie rozmawial, a jako kieras na budowie mislem spora probke xD