@Kridzu jeszcze raz dziekie wielkie brachu! Ja juz bylem pogodzony z mysla ze tego zapachu miec nie bede, a Ty sprzedales mi go w niesamowicie atrakcyjnej cenie a mogles niemiaszkom opchnac go za dwa razy tyle
#perfumy

@Kridzu jeszcze raz dziekie wielkie brachu! Ja juz bylem pogodzony z mysla ze tego zapachu miec nie bede, a Ty sprzedales mi go w niesamowicie atrakcyjnej cenie a mogles niemiaszkom opchnac go za dwa razy tyle
#perfumy

@pomidorowazupa i właśnie cały myk z vertusem polega na tym, że jak się na szyję opierdzieliłem kilka strzałów, to za dwie godziny nic nie czułem. A mam takie zagłębienie między obojczykiem a tym tam z tyłu mieśniem i nalałem z obydwu stron po 5 strzałów w owe dołki. I teraz nawet czuję po 12 godzinach, więc test zaliczony elegancko
@pomidorowazupa Gratuluję zacnego nabytku. Ja z Walimą mam jedyne konotacje z zapachem hinduskiego supermarketu. Tam zawsze pachnie słodkimi kwiatami / słodyczami/ przyprawami.
U mnie dzisiaj Triad Bortnikoffa i też wlecial stały komplemencik od nieślubnej : na uj bierzesz prysznic jak po chwili sie tym smrodem psikasz
@pomidorowazupa gratulacje nabytku, cierpliwość popłaca! To jeden z najlepszych, jak nie najlepszy pod względem jakości spośród zapachów Adama. Choć przyznam, że kompozycja nie do końca trafiła w mój gust, a lubię kwiatowce.
U mnie dziś zapach, który już tu się dziś pojawił - dla jednych wali jakby wybiło szambo, a ja klasyfikuje jako pyszny gourmand - czyli ASQ Blue Kenam
Zaloguj się aby komentować