E tam, UK w praktyce używa się obu systemów, poza znakami na drogach bym powiedział, że nawet więcej metrycznego. Tak samo im młodsza osoba, tym większa szansa, że będzie więcej używać jednostek metrycznych. Fajnie ktoś to kiedyś objaśnił na reddicie: