Kierwa, straż miejska - pomijając fakt, że i tak nie zajmują się swoimi obowiązkami - powinna wlepiać mandaty dzbanom co na parkingach się nie mieszczą w liniach i parkują na dwóch miejscach.
Kierwa, straż miejska - pomijając fakt, że i tak nie zajmują się swoimi obowiązkami - powinna wlepiać mandaty dzbanom co na parkingach się nie mieszczą w liniach i parkują na dwóch miejscach.
Zaloguj się aby komentować