WujekAlien★GURUw Hydepark2026-06-22T18:27:08+02:0024Kawka do ciacha, albo ciacho do kawki ;) #ciasto #smacznejkawusi245Udostępnij
Mr.Mars2026-06-22T18:33:08+02:002@WujekAlien Ciastko z kawą albo kawa z ciastkiem. Wyglądają perfekcyjnie.
Fly_agaric2026-06-22T19:30:34+02:001Tych Marlenek widziałem ostatnio pełno w polskim sklepie - którą mam brać, która to najlepsza?
WujekAlien★2026-06-22T20:22:58+02:001@InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz bo PKP zostało trochę po remoncie toalet i porobiło z nich stoliczki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)