#kawa
Z pewną dozą nieśmiałości, jakiś czas temu, kupiłem kawę bezkofeinową. Dobra była to decyzja, gdyż mogę pić jeszcze więcej kawy a jak wiadomo kawa jest dobra ☺️


#kawa
Z pewną dozą nieśmiałości, jakiś czas temu, kupiłem kawę bezkofeinową. Dobra była to decyzja, gdyż mogę pić jeszcze więcej kawy a jak wiadomo kawa jest dobra ☺️


Zaloguj się aby komentować