TyGrySSek★Fanatykw Dyskusje2026-06-25T16:35:55+02:006Kaj by się jutro jechać? #tygrysekcontent613Udostępnij
TyGrySSek★2026-06-25T16:58:40+02:002@PlatynowyBazant nie wiem co to ale można spróbować jakaś pizza czy coś. W drodze powrotnej bo dopiero o 10.otwoeraja