Już kij z tymi przegrywami ale jak ich wyrzucicie to zaczną się pojawiać następnie grupy żądające usunięcia tagu/społeczności, która im nie pasuje akurat i zanim się obejrzymy zostaniemy z najnudniejszym portalem w internecie xD Może warto byłoby wprowadzić jakieś dodatkowe środki ułatwiające wyrażanie niezadowolenia typu minusy? Ktoś zasugerował żeby można było z automatu zczarnolistować wszystkich którzy udzielają się na tagu.