@bartek555 tak jak jedzenie w US to syf, tak ten nagłówek to mocny clickbait.
Piłkarze mają swoje konkretne diety. Oni przywieźli ze sobą głównie ryby, brun ost (norweski ser), norweskie wafle i owoce. Czyli rzeczy do których są przyzwyczajeni a w stanach są trudne do dostania. Myślę że gdziekolwiek by nie jechali to by zabrali taką samą paczkę.
@bartek555 Zakładam że jak mają konkretną dietę to chcą mieć sprawdzone produkty, a przy amerykańskim braku regulacji może być o to trudno.
Tylko że moim zdaniem to jest normalna praktyka na takich zgrupowaniach, a nie afera że niby norwescy sportowcy traktują amerykańskie jedzenie jak zagrożenie biologiczne i odmawiają go jeść. xD
Zaloguj się aby komentować