Jezusie Nazarerjski, cały 2024 mówiłem że KGHM urośnie ze względu na zieloną transformacje. Kupiłem jakieś 200 sztuk po średniej cenie 130 PLN i sprzedałem we wrześniu po 165 PLN. Ktoś powie że super, no nie xD
#gielda #inwestycje #gorzkiezale

55a8d822-1bbb-4830-9525-d8bfde5c8c5f

Komentarze (7)

@dez_ Miałem plan zarobić 10%-15% noi się udało. Ale bądźmy szczerzy tam z tyłu głowy dalej siedzi ten chytrus który mówi: trzeba było czekać! Cóż, plan > ryzyko. Nauczka na przyszłość: nie sprzedawać wszystkiego.

Chciałem się wpierniczyć w KGH ale się nasłuchałem i naczytałem, że jak srebro poleci - a poleci (sic!) - to z KGHMu nie będzie co zbierać. Że wszyscy wielcy gracze KGH już tylko shortują... No i c⁎⁎j i cześć.. ehh

Podobnie u mnie z intelem. Kupiłem za 20, sprzedałem za około 32, a teraz stoi po 50. Wiedziałem że będzie rósł, ale ze nie aż tak. Ogólnie nie żałuję bo trochę zarobiłem i sumarycznie wyszedłem delikatnie na plus wyrównując straty z innych akcji. Najważniejsze jest to że głowę mam już spokojną.

Zaloguj się aby komentować