Jezu, niedziela. Kiedy do tego doszlo...
Ah! Ja mam L4 do wtorku. To bylo cwane panie cybulionie z poprzedniego wtorku. No to mam piąteczek dzis
#cybulionjestinny

Jezu, niedziela. Kiedy do tego doszlo...
Ah! Ja mam L4 do wtorku. To bylo cwane panie cybulionie z poprzedniego wtorku. No to mam piąteczek dzis
#cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować