Komentarze (16)

@Pindorek o nie, nikt nie wie co mu jest

dr house: wsadzcie mu kija w d⁎⁎e

ale doktorze, tak nie mozna, on umrze

w ostatniej chwili ktoś wkłada kija w d⁎⁎e

ozdrowienie


i tak 170 razy xD

@Pindorek mnie wlasnie wkurzalo to co podnosi @mickpl plus to ze chlop wcina opio jak dropsiki a kazdy wie ze opio sie nie dorzuca, wiec tymbardziej doktor powinien to wiedzieć.

XD

@AureliaNova @Cybulion

Bo medycyna w rzeczywistości nie jest tak ciekawa, żeby była ciekawa. Mam na myśli ta codzienna. Wiadomo, że są przekłamania, żeby wzbudzić pewne emocje. Ameryki nie odkrywacie

@Jarem jest duzo ciekawsza :} ale to co tam w tydzień odkrywają traktując pacjenta jak szmatę, robi się w pierwszy dzień przyjęcia Oddziału w każdej dziurze świata.

Każdy odcinek zbudowany według identycznego schematu. House cynik, pacjent z chorobą, zła diagnoza, lekarze debile, pacjentowi się pogarsza, lekarze debile, House na wyjebce daje rozwiązanie, rozwiązanie złe, pacjent walczy o życie, lekarze debile, kłótnia, House na wyjebce daje rozwiązanie, pacjent zdrowieje, lekarze debile, House na wyjebce. Koniec odcinka.

Zaloguj się aby komentować