Jest tu jakiś maniak grilli Webera któryś Gru
@dru_gru chyba.
Ja jak mi zgnił popielnik w jakimś chińskim gówno grillu to w przypływie geniuszu zrobiłem coś takiego xD działa już 3 lata
#grill


Jest tu jakiś maniak grilli Webera któryś Gru
@dru_gru chyba.
Ja jak mi zgnił popielnik w jakimś chińskim gówno grillu to w przypływie geniuszu zrobiłem coś takiego xD działa już 3 lata
#grill


Zaloguj się aby komentować