tomilidzonsGURUw Hydepark2025-07-23T06:59:20+02:0028Jednak cały ten Ruch Obrony Granic nie był po to, aby bronic granic. #polityka #bekazprawakow https://youtu.be/zkX-FBTWzjI 283Udostępnij
zjadacz_cebuli★2025-07-23T07:13:58+02:0028@tomilidzons Jednak cały ten Ruch Obrony Granic nie był po to, aby bronic granic. żodyn się nie spodziewoł, żodyn!
bartek555★2025-07-23T08:39:33+02:005Te glaby ze skrajnej prawicy i tak wymysla jakis durny spin i nikt nie uwierzy. Material do bardziej racjonalnej czesci prawakow.
Dorokaito2025-07-23T08:41:12+02:009Obejrzałem całe. Oto skrót: Pojechał na granicę - nikogo nie zauważył. Mają nagrywać byle akcję i to grzać w internecie. Jest ich 300-400 i "kompromitują" rząd.