#wosp #wosp2023 #pomaganie #pytanie #hejtopytanie
jako że dzisiaj jest wośp chyba to uważacie że warto pomagać ludziom? Ja uważam że nie i nigdy nikomu nie pomagam w szczególności obcym ludziom, a tym bardziej nie rozumiem pomagania zwierzętom. Jedynie komu pomagam to najbliższym znajomym i najbliższej rodzinie (mama, tata, rodzeństwo) dla nich mógłbym zrobić wszystko. Totalnie nie rozumiem po co pomagać jakimś obcym ludziom. Ja te 20 zł to wolę wydać sobie na kebsa albo piwko niż pomagać ludziom. Nie ogarniam tego.
#wosp #wosp2023 #pomaganie #pytanie #hejtopytanie
#wosp #wosp2023 #pomaganie #pytanie #hejtopytanie
Komentarze (8)
@Legitymacja-Szkolna tak coś czułem. Wiesz co? wypierdalaj


Dobry troll.
@Legitymacja-Szkolna ogólnie nie dokładam się do takich zbiórek ale nie przeszkadzam nikomu kto je organizuje, zbiera w nich pieniądze
@walus002 no to tak jak ja w sumie, też mi to nie przeszkadza ofc znaczy uważam że to nawet dobre, ale sam się nie dokładam nigdy.
tak coś czułem. Wiesz co? wypierdalaj
jak widać nie tylko ja tak uważam bo w tym wpisie znaleźli się ludzie którzy również nie pomagają
@jajkosadzone no ja uważam że dobrze że one istnieją i pomagają ludziom, ale ja sam z siebie nie pomagam ludziom i nie dokładam się nigdzie i oczywiście nie przeszkadza mi to że takie zbiórki też istnieją.
Zaloguj się aby komentować
Pomoc mozna komus z rodziny,znajomemu czy bliskim.
Nie cierpie tych wszelkich zbiorek,internetowych akcji i innych wyciskaczy grajacych na emocjach.
Inna sprawa,ze wosp to jedna z najlepiej dzialajacych fundacji w kraju i gdyby nie ta pompa i atencyjnosc medialna nie mialaby takich funduszy na realne wsparcie.
Taki swiat,tacy ludzie.