FodiJosterTytanw Dyskusje2025-10-24T08:35:47+02:003Jako ciemniak chciałbym by ktoś mi wytłumaczył jak tu wrzucac gify, żeby nie byly statyczne #gownowpis #hejto38Udostępnij
6502★2025-10-24T09:45:47+02:001@FodiJoster Jak dokładnie wrzucasz? Jeśli prawy i kopiuj to rzeczywiście wrzucisz tylko jedną klatkę. Spróbuj zapisać gifa na komputerze i przeciągnąć plik do pola tekstowego.
FodiJoster2025-10-24T09:52:42+02:000@6502 problem w tym, że ja wybieram plik z pamięci tel jako dodaj obraz
6502★2025-10-24T10:56:40+02:001@FodiJoster U mnie działa, wrzuciłem z telefonu. Wydaje mi się, że to może być coś po stronie Twojego telefonu albo przeglądarki.