Jakiś szmaciak, pewnie sosnowy, bo jodeł to u mnie w lesie jest z 50, w tym tylko cztery mają już swoje lata.
Smaczny, chociaż doczyścić go to też jest sztuka
#las #grzyby #lesnapracbaza

Jakiś szmaciak, pewnie sosnowy, bo jodeł to u mnie w lesie jest z 50, w tym tylko cztery mają już swoje lata.
Smaczny, chociaż doczyścić go to też jest sztuka
#las #grzyby #lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować