Jakbyscie kiedys mieli taki pomysl, zeby sobie zaciagnac elewacje klejem i siatka, a jestescie srednio manuali to lepiej sobie darujcie i uzbierajcie na ekipe.
Bo potem beda i tak musieli przyjechac i wszystko szlifowac xD
#budownictwo

Jakbyscie kiedys mieli taki pomysl, zeby sobie zaciagnac elewacje klejem i siatka, a jestescie srednio manuali to lepiej sobie darujcie i uzbierajcie na ekipe.
Bo potem beda i tak musieli przyjechac i wszystko szlifowac xD
#budownictwo

Mnie zaintrygował ten pionowy pasek pomiędzy oknami. To kawałki styropianu?
Ja robiłem sobie sam, budżetowo jak większość w domu to pomalowałem zagruntowany klej farbą elewacyjną do której dosypałem piasku do piaskownicy.żeby byla faktura. Miałem to oczywiście poprawić jak będzie kasa, ale kasy nie ma i w sumie już przestało przeszkadzać.
Ściągają cały klej z siatką bo jest krzywo? Góry doliny?
Bo pewnie jakaś ozdobny tynk na to by szedł no ale jak spartolone to co zrobić.
Słyszałem też, że jak nawet jest dobrze zrobione i długo siatka z klejem jest na warunki wystawiona, brudna z jakimis glonami to wtedy też nie powinno się kłaść ozdobnego wykończenia tylko nałożyć nową warstwę.
Zaloguj się aby komentować