Jak tam grzyby u was?
U mnie jest urodzaj, ale inny niż w tamtym roku. W 23 było od groma borowików. W tym króluje koźlak grabowy i czerwonogłówki. Borowik to rzadkość.
Udanych zbiorów!
#las #grzyby #lesnapracbaza

Jak tam grzyby u was?
U mnie jest urodzaj, ale inny niż w tamtym roku. W 23 było od groma borowików. W tym króluje koźlak grabowy i czerwonogłówki. Borowik to rzadkość.
Udanych zbiorów!
#las #grzyby #lesnapracbaza

W PL byłem na Kurkach, miesiąc temu - ładny wysyp. Znaleźliśmy też 2 maślaki i jednego Koźlarza pomarańczowego. Znaleźliśmy też 2 ogromne prawdziwki, ale zeżarte były przez robactwo, dosłownie na wióry.
Tu gdzie mieszkam (Zielona Wyspa), jest już cały czas wysyp prawdziwków, ale jeszcze nie byłem. Tutaj prawie nic innego nie występuje oprócz Prawdziwków, Rydzów i Kurek. Pojedyncze Borowiki Ceglastopore. Co jest bardzo fajne - grzyby tutaj nie są zarobaczone.
Zaloguj się aby komentować